Reduced price! Perralleza per femije 4 vjec View larger

Online only

Perralleza per femije 4 vjec

Grup autorësh JB0096

New product

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e mrekullueshme përrallëzash origjinale që janë shkruar enkas për fëmijë 1, 2, 3 dhe 4 vjeç. Të treguara me një stil të këndshëm dhe plot ritëm, rrëfenjat janë ilustruar bukur me vizatime që pasqyrojnë personazhe magjepsëse, që fëmijët do ti adhurojnë.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 979

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages48
ISBN978 999 56 41 979
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri