Cmim i reduktuar! Perralleza per femije 4 vjec Shiko më të madhe

Vetëm online

Perralleza per femije 4 vjec

Grup autorësh JB0096

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e mrekullueshme përrallëzash origjinale që janë shkruar enkas për fëmijë 1, 2, 3 dhe 4 vjeç. Të treguara me një stil të këndshëm dhe plot ritëm, rrëfenjat janë ilustruar bukur me vizatime që pasqyrojnë personazhe magjepsëse, që fëmijët do ti adhurojnë.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 979

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe48
ISBN978 999 56 41 979
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri