Tregime te mocme shqiptare

Mitrush Kuteli BK001

New product

Përshkrim i shkurtër

Një kryevepër e magjisë popullore shqiptare që vjen në filitrin rrëfimtar të Mitrush Kutelit: Një nga librat më të shitur të dy dekadave të fundit; një rekomandim i përhershëm për fëmijët dhe një zgjidhje briliante për të kuptuar ashtin e fantazisë shqiptare

9966 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928180100
Viti i botimit2015

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages304
ISBN9789928180100
Shtëpia botueseMITRUSH KUTELI (MK)
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë