Libri i binjakeve

Grup autorësh JB0220

New product

Përshkrim i shkurtër

Kujtime të paharrueshme!

Lindja e një foshnjeje është diçka e rrallë dhe emocionuese. Përftyroni çfarë emocioni do të ishte nëse vjen në jetë jo një, por dy fëmijë.

Për këtë ndjesi është krijuar ky libër!

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240408

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

Data sheet

pages80
ISBN9789928240408
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
Grupmosha e leximit0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat260 x 260 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja