Është vjazë! Kujtimet e viteve të para View larger

Eshte vjaze! Kujtimet e viteve te para

Valeria Manferto de Fabianis IA0086

New product

Përshkrim i shkurtër

Lindja, fjalët e para, hapat e parë, ditëlindjet e para, shprehjet e para qesharake dhe pushimet e para në bregdet… kujtimet dhe përshtypjet e tre vjetëve të parë së bashku. Çfarë emocionesh dhe lumturie!

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128904
Viti i botimit2015

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mbroni kujtimet më të çmuara të fëmijës suaj përmes këtij libri. Shprehjet e para që ajo ka thënë, madje dhe ato nën zë, pushimet e para të kaluara me të, hapat e saj të parë drejt jush, tashmë komplet një jetë tjetër nga ajo e mëparshmja. Përcillini vajzës suaj në vitet e ardhshme bukurinë e ardhjes së saj në jetë dhe lumturinë e emocionet e ndjera gjatë rritjes së saj. Emocione të papërshkruara!

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages136
ISBN9789928128904
Shtëpia botueseIdeart
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
StatusiI ri