Rritja e femijes ne vitet e para

Grup autorësh BED025

New product

Përshkrim i shkurtër

Këshilla nga ekspertët e 'Practical Parenting', të cilave mund ti besoni plotësisht. Përgjigje të qindra pyetjeve, duke filluar nga shëndeti, të nxënët, zhvillimi dhe sjellja.

Zgjidhje të suksesshme të problemeve të zakonshme, si përshembull, përgjumja e foshnjes, mësimi me oturakun dhe kalimi i krizave të inatit.

More details

7 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121561

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

12 other products in the same category:

More info

"Rritja e fëmijës në vitet e para" botohet në bashkëpunim me "Practical Parenting", revista për prindër më e lexuar në Britani.
Ai ju ndihmon në shumë shqetë simeve më të zakonshme prindërore.
Libri mbulon gjithçka që doni të dini, që nga përkujdesja ndaj foshnjës deri te ndrihma në zhvillimin e fëmijës për të qenë aktiv dhe i përgatitur për veprimtaritë parashkollore.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages256
ISBN9789928121561
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë