Set Sweet Baby Djale

IDE0180

New product

Përshkrim i shkurtër

Seti më i ëmbël për urimin më të bukur.

Një kuti e madhe me veshje dhe aksesorë e kombinuar me ditarin për të shënuar të gjithë detajet e rëndësishme të bebit dhe fotot më të bukura.

More details

This product is no longer in stock

4 131 Lekë

-8%

4 490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti më i ëmbël për urimin më të bukur.

Një kuti e madhe me veshje dhe aksesorë e kombinuar me ditarin për të shënuar të gjithë detajet e rëndësishme të bebit dhe fotot më të bukura.

Kutia me veshje përmban:

Badi pambuku me pika dhe arushë.

Doreza mbrojtëse me pika dhe arushë.

Triko pambuku e hollë e bardhë.

Bluze me susta me personazhe.

Gushore pambuku me pika dhe arusha.

2 piceta higjienike të bardha pambuku.

Kapuc pambuku me pika dhe arusha.

Tuta të bardha pambuku me corape të integruara.

Kuvertë pambuku me personazhe.

Per mosha 0-4 muajsh

Albumi çaste të ëmbla ka 90 faqe të mbushura me hapsirat përkatëse ku do vendosen kujtimet më të bukura të fëmijës në muajt e parë të jetës (kliko këtu për të blerë veç librin).

I ndarë në 5 kapituj:

Ja ku mbërrita

Familja ime

Mbërritja në shtëpi

Tabelëza e shendetit

Dita ime