Libri i binjakëve Shiko më të madhe

Libri i binjakeve

Grup autorësh JB0220

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kujtime të paharrueshme!

Lindja e një foshnjeje është diçka e rrallë dhe emocionuese. Përftyroni çfarë emocioni do të ishte nëse vjen në jetë jo një, por dy fëmijë.

Për këtë ndjesi është krijuar ky libër!

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240408

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe80
ISBN9789928240408
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
Grupmosha0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat260 x 260 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja