Gift CARD – 3000 lekë View larger

Gift CARD – 3000 leke

GC002

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse e ke vendosur për t’i dhuruar një libër mikut tënd, mos u shqetëso për më tej. Për këto mendon Bukinist.al, mjafton që ti të zgjidhës produktin tonë “Gift CARD”, shërbim i parë i këtij lloji në Shqipëri

More details

892 Items

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

2 other products in the same category:

More info

Nëse e ke vendosur për t’i dhuruar një libër mikut tënd, mos u shqetëso për më tej. Për këto mendon Bukinist.al, mjafton që ti të zgjidhës produktin tonë “Gift CARD”, shërbim i parë i këtij lloji në Shqipëri.

Zgjidh Gift CARD - 3000 lekë, prerjen e lëshuar nga Bukinist dhe emrin e personit që do të marrë librin dhuratë, së bashku me të dhënat e kontaktit.

Stafi i Bukinist ofron këto shërbime për mikun tuaj:

a.Rekomandime për librat që pëlqen

b.Informacione rreth titujve më të fundit që janë hedhur në qarkullim

c.Procedim prioritar të porosisë në afatin e përcaktuar

d.Transport falas të porosisë në destinacionin e kërkuar

Me produktin e ri të “Gift CARD” të gjithë janë të kënaqur. Është bukur kur dikush bën dhuratë libra, por akoma më bukur kur dikush merr librin që do.

Bukinist.al, - pasion për librat