Set Sweet Baby Vajze

IDE0179

New product

Përshkrim i shkurtër

Seti më i ëmbël për urimin më të bukur.

Një kuti e madhe me veshje dhe aksesorë e kombinuar me ditarin për të shënuar të gjithë detajet e rëndësishme të bebit dhe fotot më të bukura.

More details

This product is no longer in stock

4 490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti më i ëmbël për urimin më të bukur.

Një kuti e madhe me veshje dhe aksesorë e kombinuar me ditarin për të shënuar të gjithë detajet e rëndësishme të bebit dhe fotot më të bukura.

Kutia me veshje përmban:

Badi pambuku me mëngë të gjata i bardhë.

Fjongo për kokën e bardhë me lule rozë dhe perlë.

Fustan me tyl rozë me të bardhë dekoruar me lulen rozë me perlë.

Këpucë të bardha me lulen rozë me perlë.

Geta pambuku të bardha.

Për mosha 3-6 muajsh

Albumi çaste të ëmbla ka 90 faqe të mbushura me hapsirat përkatëse ku do vendosen kujtimet me të bukura të fëmijës në muajt e parë të jetës (kliko këtu për të blerë veç librin).

I ndarë në 5 kapituj:

Ja ku mbërrita

Familja ime

Mbërritja në shtëpi

Tabelëza e shëndetit

Dita ime