Psikologjia e Suksesit 2

Dale Carnegie A-006333

New product

Përshkrim i shkurtër

Si t'i harroni brengat dhe të gjeni kënaqësi në jetë.

Libri i dytë ka formën e një raporti dinamik, të përmbledhur mirë dhe të dokumentuar, për atë se si të ballafaqohemi në situata konfliktuale, por edhe si të dominojmë në rastet e shumta, çka është edhe një parashikim i çdo shoqërie.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs & Artini

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Autori, asnjëherë nuk e lë anash këtë aspekt të raporteve, duke pasur parasysh se vijuesit e kurseve të tij gjithnjë kanë qenë njerëz afaristë apo të cilët kanë dashur të bëhen të tillë, kështu që largimi i brengave me qëllim të arritjes së suksesit paraqet një element të rëndësishëm të çdo loje shoqërore.

Data sheet

pages288
Shtëpia botueseElta Bs & Artini
Published year2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiBajram Elshani