I ri Si te krijojme marredhenie te dobishme dhe te fitojme besimin e njerezve Shiko më të madhe

Si te krijojme marredhenie te dobishme dhe te fitojme besimin e njerezve

Dale Carnegie A-005677

Libër i ri

1108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951721929

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789951721929
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë