Shilaresja View larger

Shilaresja

Edmira Xhaferi A-007634

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete vellim jane te permbledhura 14 tregime: Tek secili gjen histori që mbartin drama njerëzore, histori te ekuilibrit njerëzor. Çdo tregim ka stilin e vet që të bën të reflektosh mbi të përditshmen. Pavarësisht dramave, nëpër rreshta gjen dashurinë për jetën, energjinë e bukur njerëzore dhe reflektimin e thellë.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063267

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages128
ISBN9789928063267
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1