Rruga e argjendte View larger

Rruga e argjendte

Stina Jackson A-008644

New product

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063540

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E kam rilexuar disa herë këtë libër. Stina Jackson e zotëron me maturi artin e kombinimit të meditimit me thellësinë letrare. Është një libër i mrekullueshëm, i shkruar bukur.

- Lina Bengtsdotter

"Rruga e Argjendtë", të fut në një atmosferë dehëse nga drita intensive dhe e pafundme nordike, e cila është në kontrast të fuqishëm me subjektin dhe errësirën që ka mbuluar familjet e lënduara...

- Ali Land

Një lexim mahnitës. Është shkruar shumë bukur dhe me një stil joshës.

- Jo Spain

Kam kaluar gjithë fundjavën me Lelin dhe Mejan dhe nuk mund të ndahesha prej tyre. Është një histori thellësisht prekëse, që e kam përjetuar me dhimbje. Është një ngjarje dëshpëruese. Një debutim shumë mbresëlënës.

- Chris Whitaker

Data sheet

ISBN9789928063540
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1