Reduced price! Gjurme te erreta View larger

Gjurme te erreta

Martin Steyn A-007938

New product

Përshkrim i shkurtër

“Gjurmë të errëta” është një roman shumë tërheqës. Personazhet skizofrenikë janë vizatuar me shumë kujdes deri në detajet më të pabesueshme dhe vërtiten rreth një serie vrasjesh mizore, që janë edhe boshti rrëfyes i kësaj vepre mbresëlënëse.”

More details

989 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063335

1 196 Lekë

-8%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

“Gjurmë të errëta” është një roman shumë tërheqës. Personazhet skizofrenikë janë vizatuar me shumë kujdes deri në detajet më të pabesueshme dhe vërtiten rreth një serie vrasjesh mizore, që janë edhe boshti rrëfyes i kësaj vepre mbresëlënëse.”

-The New York Journal of Books

“Rrëfimi në këtë roman është me shumë shtresa, bindës dhe në një tension të vazhdueshëm. Sa herë mendoni se keni arritur në një ngjarje kulmore dhe mund të merrni frymë për t’u lehtësuar, duhet të përgatiteni për një fillim të ri edhe më dramatik...”

-Julian Richfield13

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928063335
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller
I ri1