I ri Cmim i reduktuar! Shilaresja Shiko më të madhe

Shilaresja

Edmira Xhaferi A-007634

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete permbledhje shfaqen natyrshem elemente universale te qenies njerezore: aty ku trishtimi ze vend, kerkon ndihme; aty ku jeta tronditet ne themele, perseri rrezaton dashuri; aty ku endrrat behen realitet ngjyrash e faljesh, - ku neper fjale shfaqet bukur dhe thjeshte ekuilibri njerezor.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063267

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne kete vellim jane te permbledhura 14 tregime: Tek secili gjen histori që mbartin drama njerëzore, histori te ekuilibrit njerëzor. Çdo tregim ka stilin e vet që të bën të reflektosh mbi të përditshmen. Pavarësisht dramave, nëpër rreshta gjen dashurinë për jetën, energjinë e bukur njerëzore dhe reflektimin e thellë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe128
ISBN9789928063267
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë