Ditari i Gregut – vëll.1 Shiko më të madhe

Ditari i Gregut 1

Jeff Kinney IA0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të jesh fëmijë ta sjell në majë të hundës. Askush nuk e di këtë më mirë se Greg Hefli, që e gjen veten të ngecur në shkollën 9-vjeçare, ku ngordhalaqi i vogël ndan korridoret me fëmijë më të gjatë, më të këqij, që madje edhe rruhen. Në “Ditarin e Gregut” autori dhe ilustruesi, Jeff Kinney, na paraqet një hero ndryshe. Siç e thotë edhe Gregu: Mos prisni të lexoni gjë ra si “I dashur ditar kështu” a “I dashur ditar ashtu” ! Për fat të mirë Gregu nuk i bën ato që thotë dhe ato që bën në të vërtetë janë gjëra krejt të ndryshme. Këtu keni vëllimin e parë...

395 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128911

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe218
ISBN9789928128911
Titulli origjinalIDEART
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha8-15 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka