I ri Ditari i Gregut 12 – Pushime ne panik Shiko më të madhe

Ditari i Gregut 12 – Pushime ne panik

Jeff Kinney A-005257

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Per te gjithe lexuesit e cmendur pas Ditarit te Gregut vjen libri i 12 i kesaj serie: “Pushime ne piknik” eshte tamam per pushimet verore. Besoj se vogelushet do te kenaqen me aventurat e reja te Gregut dhe familjes se tij. Leximi i tij do ti beje me te bukura edhe pushimet tuaja verore.....

Më shumë detaje

466 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272546

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Greg Hefli dhe familja e tij largohen nga qyteti. Për t'iu shmangur motit të ftohtë dhe stresit të festave që po afrohen, ata vendosin të shkojnë në një ishull tropikal. Disa ditë në parajsë do të ishin një mrekulli për Gregun dhe familjen e tij të rraskapitur.

Por, Heflit do të zbulojnë shpejt se parajsa nuk është ajo që mendohet. Dielli përvëlues, problemet me stomakun dhe insektet helmuese, të gjitha këto përbëjnë një kërcënim për pushimet e tyre.

Do t'u dalë për mirë ai udhëtim apo arratisja në ishull do të përfundojë në katastrofë?

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe213
ISBN9789928272546
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka