I ri Cmim i reduktuar! Ditari i Gregut 6 - Secili per vete Shiko më të madhe

Ditari i Gregut 6 - Secili per vete

Jeff Kinney IA0091

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Greg Hefli i ka punës pisk. Është dëmtuar muri i shkollës dhe Gregu është i dyshuari kryesor. Por çmenduria është se ai është i pafajshëm. Ose pak a shumë. Ditari i Gregut vlerësohet nga USA Today, Publishers Ëeekly dhe Neë York Times i bestseller Nr. 1

Më shumë detaje

471 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201997

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Autoritetet po i afrohen gjetjes së fajtorit, por kur vendin e godet një stuhi e papritur, familja e Heglit ngecet brenda në shtëpi. Gregu e di se kur të shkrijë bora, ai do të përballet me muzikën por a ka dënim më të keq se të ngecësh brenda me familjen tënde në ditët e pushimit?

VLERËSIME

“Ditari i Gregut” i Jeff Kinney është magjistaari i ri i biznesit të librave”

Parade Magazine

Seria “Ditari i Gregut” është peshku i madh i botimeve tani.

Hollywood Reporter

“Ditari i Gregut” të shpie te nënshtrimi i botës

Time Magazine

“Një nga serialët më të suksesshëm për fëmijë të botuara deri më sot”.

Washington Post

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe234
ISBN9789928201997
Titulli origjinalCabin forever - Diary of a Wimpi Kid
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka