I ri Ditari i Gregut 9 - Comeni ne shtepi Shiko më të madhe

Ditari i Gregut 9 - Comeni ne shtepi

Jeff Kinney A-002626

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëtim me familjen, mendohet si një ngjarje shumë dëfryese.....me përjashtim të rastit kur je me Heflet. Ky libër është një bombë për lexuesit ngurrues dhe këdo që kërkon një libër për të qeshur pa fund..!

469 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272331

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe218
ISBN9789928272331
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RekomandimeArtan Miraka