Cmim i reduktuar! Ditari i Gregut – vëll.2 Shiko më të madhe

Ditari i Gregut 2 - rregullat e Rodrigut

Jeff Kinney IA0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vetëm për një gjë mos e pyesni Gregun, se si i kaloi pushimet e verës, sepse vetëm për to nuk ka qejf të flasë. Ndërsa Gregu nis vitin e ri shkollor, dëshiron me gjithë shpirt që t'i harrojë sa më shpejt tre muajt e fundit... sidomos një ngjarje. Por për fat të keq, vëllai i tij i madh, Rodriku, e di mirë të fshehtën e Gregut. Pastaj ka edhe një mënyrë për t'i nxjerrë sekretet... sidomos kur plekset një ditar në këtë mes "Ditari i Gregut" vlerësohet nga USA Today, Publishers Weekly dhe New York Times si libri bestseller Nr. 1.

435 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201195

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe225
ISBN9789928201195
Titulli origjinalIDEART
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha8-15 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka