Ditari i Gregut Vell 5 Shiko më të madhe

Ditari i Gregut - E verteta e hidhur - Vell 5

Jeff Kinney IA0088

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Greg Hefli gjithnjë ka dashur të rritej sa më parë. Por a nuk është çmenduri të jesh i rritur?

Më shumë detaje

459 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201775

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Gregu gjendet papritmas mes tensioneve të festave "djem e vajza", përgjegjësive në rritje, madje edhe ndryshimeve të frikshme që vijnë kur rritesh - dhe të gjitha këto pa pasur në krah shokun e ngushtë, Roulin.

A mund t'ia dalë Gregu i vetëm? Apo i duhet të përballet me "te vërtetën e hidhur"?

"Difari i Gregur" vlerësohet nga USA Today, Publishers Weekty dhe New York Times si libri bestseller Nr. 1.

Të dhëna

Faqe218
ISBN9789928201775
Titulli origjinalIdeart
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka