I ri Cmim i reduktuar! Ditari i Gregut 4 – ditë qeni Shiko më të madhe

Ditari i Gregut 4 – dite qeni

Jeff Kinney IA0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Natyra shpërthen me bukuritë e saj gjatë verës, por Gregu rri i ngujuar brenda, para lojërave me kompjuter. Të gjithë janë të shqetësuar, pasi ai nuk është si gjithë fëmijët e tjerë që luan me shokët jashtë. Në këtë libër, aq të dashur për fëmijët, vijnë debatet në familjen Heffley dhe zgjidhjet që fitojnë në debatet mes tyre dhe Gregut.....

Më shumë detaje

464 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201607

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Janë pushimet veror, moti është i mrekullueshëm, dhe të gjithë fëmijët po argëtohen jashtë. Po Greg Heffley, ku është? Ai gjendet brenda shtëpisë së tij, duke luajtur video-games, i "vetëburgosur"  brenda katër mureve.

Gregi, i vetëshpallur si një "njeri i izoluar", është duke jetuar larg fantazive të ditëve verore: pa përgjegjësi dhe pa rregulla. Por, nëna e Greg ka një vizion të ndryshëm për një verë ideale ... të mbushur me aktivitete në natyrë dhe shëtitje familjare.

Vizioni i kujt do të fitojë? Apo do të ketë një alternativë tjetër për familjen Heffley që të ndryshohet gjithçka

Të dhëna

Faqe196
ISBN9789928201607
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka