Sot lejohet fluturimi View larger

Sot lejohet fluturimi

Arian Leka IA0034

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë përmbledhje do të gjeni vjersha, lojëra fjalësh, gjëegjëza të mbështetura në botën dhe gojëfolje fëminore.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789994343690
Viti i botimit2007

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Përmes ndodhive gazmore do të takoni dy personazhe të këndshëm binjakësh, që paraqesin botën në sytë e vogëlushëve, për të cilët gjithçka është lojë, zbavitje, ngjyra, hare dhe aventurë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages72
ISBN9789994343690
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë