Sot lejohet fluturimi Shiko më të madhe

Sot lejohet fluturimi

Arian Leka IA0034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë përmbledhje do të gjeni vjersha, lojëra fjalësh, gjëegjëza të mbështetura në botën dhe gojëfolje fëminore.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789994343690

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përmes ndodhive gazmore do të takoni dy personazhe të këndshëm binjakësh, që paraqesin botën në sytë e vogëlushëve, për të cilët gjithçka është lojë, zbavitje, ngjyra, hare dhe aventurë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe72
ISBN9789994343690
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë