Ndreqje gabimesh View larger

Ndreqje gabimesh

Arian Leka IA0054

New product

Përshkrim i shkurtër Ndreqje gabimesh, fitues i çmimit Libri poetik më i mirë i vitit 2010.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789995629748
Viti i botimit2010

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ndreqje gabimesh i poetit Arian Leka hyn tek librat profanë. Por pavarësisht nga kjo pyetja mbetet: A duhen ndrequr gabimet e vjetra me gabime të reja, siç ngulmohet më se një herë në poemë? Përgjigjja është: sipas dëshirës, ad libitum. Si tju pëlqejë. Ndreqje gabimesh! Po cilat gabime, çfarë duhet e mund të ndreqet? Çmund dhe çduhet të shohim përtej marrëdhënies mes mashkullit dhe femrës?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages80
ISBN9789995629748
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë