Lexime ne Diell 1 View larger

Lexime ne Diell 1

Nora Roberts ER0236

New product

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928002600

1 990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

14 other products in the same category:

More info

Shoqerojini pushimet tuaja me leximin e nje libri te bukur

Seti "Lexime ne diell 1" permban:

1. Librin "Shtrat trendafilash" te autores Nora Roberts

Te ‘Shtrat trëndafilash’, stilistja e luleve Ema Grant, bashkë me shoqet, po arrin majat e suksesit në agjencinë e dasmave Uau. Edhe dashuria duket se po lulëzon për të. Ndonëse e rrethuar nga plot meshkuj, nuk e ka gjetur ende njeriun e duhur. Dhe e ka atë mu përpara hundës.
Është pikërisht Xhek Kuku

2. Syze dielli Carving Sunglasses

Me nje model te pelqyer nga femrat

Skeleti eshte me ngjyre te zeze dhe pjesa anesore eshte e dekoruar me lule ngjyre gold

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages340
ISBN9789928002600
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore