Vizion ne te bardhe View larger

Vizion ne te bardhe

Nora Roberts BOT0207

New product

Përshkrim i shkurtër Carter Maguire, mësues i anglishtes, nuk duket aspak tipi i saj, por rruga drejt lumturisë ka të papriturat e veta dhe dashuria të vjen andej nga nuk e pret.?

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000545

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Fotografja e njohur e dasmave Mackensie "Mac" Elliot e kalon pjesën më të madhe të kohës në shtëpi dhe pas aparatit fotografik, por e përditshmja e saj tronditet pak para provave të një martese tejet të rëndësishme, kur përballet me kunatin e ardhshëm, një takim që do tu ndryshojë jetën të dyve.

Data sheet

pages310
ISBN9789928000545
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAndi Lamko