Loder Pila Di Volta & Elettricita Clementoni + Libri I Madh I Progresit Te Njerezimit

ER0147

New product

Përshkrim i shkurtër

Një set i veçante i cili do t’i japë përgjigje shumë pyetjeve.

More details

10 Items

3 490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

14 other products in the same category:

More info

Seti përmban:

1. Librin "Libri i madh i progresit të njerëzimit. Një enciklopedi që u jep përgjigje pikëpyetjeve qeë kane të bëjnë me historinë e zhvillimit te njerëzimit, që nga fillimet e tij e deri më sot.

2. Si dhe loja me eksperimente të ndryshme e cila do t’ju mesojë se si të prodhoni energji në kushte të ndryshme.

E përshtatshme për fëmijet e moshave mbi 8 vjeç