Set bizhuteri Winx + Libri “Stilime flokesh per 10 minuta”

IDE0148

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për vajzat kreative.

Laboratori i bizhuterive mbushur plot me perla të shndritshme për të vënë kreativitetin në punë dhe Libri me Stilime flokësh për të plotësuar pamjen më fantastike.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

4 671 Lekë

-10%

5 190 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhurata ideale për vajzat kreative.

Laboratori i bizhuterive mbushur plot me perla të shndritshme për të vënë kreativitetin në punë dhe Libri me Stilime flokësh për të plotësuar pamjen më fantastike.

Një lojë fantastike që përfshin një telajo magjike dhe një makineri për të krijuar varëse dhe byzylykë plot shkëlqim ashtu si zanat Winx.

Përmban plot perla shumë-ngjyrëshe dhe të shkëlqyeshme për të realizuar bizhuteri trendi. Stimulon kreativitetin dhe artizanalin tek vajzat të cilat dëshirojnë të vënë në jetë fantazinë e tyre.

Libri “Stilime Flokesh për 10 minuta” ka 144 faqe të mbushura me rreth 50 stilime flokësh të ndryshme, nga elegantet, sportivet deri tek ato super të vecantat.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)