Online only

Set Qarku elektrik + Libri "Progresi i njerezimit”

IDE0142

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Qarku elektrik për të mësuar si funksionon një nga shpikjet më të mëdha të njerëzimit dhe Libri “progresi i njerëzimit” që ju rrëfen për zhvillimet më të rëndësishme të shekujve nga njerëzit.

More details

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Qarku elektrik për të mësuar si funksionon një nga shpikjet më të mëdha të njerëzimit dhe Libri “progresi i njerëzimit” që ju rrëfen për zhvillimet më të rëndësishme të shekujve nga njerëzit.

Një set i pasur pune për të zbuluar sekretet e elektricitetit dhe për të realizuar në siguri të plotë rreth 90 lidhje elektrike.

Ky set propozon plot aktivitete për të zbuluar si funksionon elektriciteti dhe përbërësit e tij, si psh amplifikatori, mikrofoni dhe motorri elektrik.

“Libri i madh i progresit të njerezimit” ka 240 faqe të mbushura me përgjigjje ndaj pikëpyetjeve të cilat lidhen me historinë e zhvillimit të njerëzimit, që nga fillimet e hershme e deri sot.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)