Shpetimi i melcise View larger

Shpetimi i melcise

Anthony William BLV0270

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori i serise se librave Medical medium vjen me nje tjeter liber per rolin qe ka melcia ne organizmin e njeriut duke dhene zgjidhje per ekzemen, psoriazen, diabetin, streptokokun, aknet, perdhesin, fryrjen, guret ne temth, stresin e gjendrave mbiveshkore, lodhjen, melcine e dhjamosur, problemet me peshen, mbipopullimin bakterial te zorres se holle dhe semundjet autoimune.

More details

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338891

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

SHPËTO MËLÇINË DHE AJO DO TË TË SHPËTOJË TY!

Autori më i shitur i “New York Times”-it zbulon se si çlirimi i mëlçisë nga toksinat mund të ndihmojë në zhdukjen e një game të gjerë simptomash dhe sëmundjesh, dhe të transformojë shëndetin në mënyra që nuk i keni imagjinuar kurrë.

NË KËTË LIBËR DO TË GJENI PËRGJIGJE PËR:

* PROBLEMET E VESHKAVE

* PLAKJEN

* SËMUNDJET AUTOIMUNE

* FRYRJEN

* SHEQERIN NË GJAK

* MJEGULLIMIN E TRURIT

* KANCERIN

* KANDIDËN

* NDJESHMËRINË KIMIKE

* SHËNDETIN E FËMIJËVE

* CIRROZËN

* KONSTIPACIONIN

* RRATHËT E ERRËT TË SYVE

* DEHIDRATIMIN

* DERMATITIN

* DIABETIN

* EKZEMËN

* MËLÇINË E DHJAMOSUR

* NDJESHMËRINË NDAJ USHQIMEVE

* INFEKSIONET E FSHIKËZËS SËTËMTHIT

* GURËT NË TËMTH

* MUTACIONET GJENETIKE

* PËRDHESIN

* PROBLEMET ME ZORRËT

* PALPITACIONET E ZEMRËS

* HEPATITET

* TENSIONIN E LARTË

* KOLESTEROLIN E LARTË

* PROBLEMET HORMONALE

* AFSHET E NXEHTA

* SINDROMËN E ZORRËS SËIRRITUAR

* INFLAMACIONIN

* PAGJUMËSINË

* VERDHËZËN

* ABSCESET E MËLÇISË

* CIKATRIZIMIN E MËLÇISË

* KRIMBAT E MËLÇISË

* SKUQJET E LUPUSIT

* PROBLEMET E METILIMIT

* PROBLEMET ME HUMORIN

* URINË E PASHPJEGUESHME

* PANDAS-IN

* PSORIAZËN

* SINDROMËN REJNAD

* ROZACEAN

* ÇRREGULLIMET EMOCIONALE STINORE

* BAKTERET E ZORRËVE TË HOLLA

* INFEKSIONET E SINUSEVE

* STREPTOKOKUN

* TUMORET DHE CISTET

* INFEKSIONET E KANALEVEURINARE

* VENAT VARIKOZE

* VITILIGON

* SHTIMIN NË PESHË

* VAGINOZËN BAKTERIALE

REVIEW

“Botëkuptimi i Antonit për ushqimet dhe për ndikimin e tyre në trupin e njeriut, më mahnit çdo ditë e më shumë. Shpjegimet e tij për harmoninë ose mungesën e harmonisë në zgjedhjet tona janë kaq të thjeshta dhe të kuptueshme nga të gjithë. Ai njeri ka një dhunti. Bëjini vetes një nder dhe përfitoni prej saj.”

– Farell Uilliams, 11 herë fitues i çmimit “Grammy”

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages520
ISBN9789928338891
Shtëpia botueseMedical medium liver rescue
Published year2024
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGentian Minga
I ri1