Autizmi View larger

Autizmi

Spiro Saqellari LG0102

New product

Përshkrim i shkurtër

Një manual i shkëlqyer për prindërit që përballen me sfida të tilla si autizmi në familjen e tyre. Pas një eksperience të gjatë praktike dhe studimi, Spiro Saqellari vjen me një botim ku jepen informacione dhe këshilla rreth kësaj sindrome me të cilën po përballemi çdo ditë e më shumë

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192509

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 other products in the same category:

Data sheet

pages210
ISBN9789928192509
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1