Reduced price! Mjeku ne familje View larger

Mjeku ne familje

P. Gildo Bianchi BOT0170

New product

Përshkrim i shkurtër

Këshilla mjeksore për vetë kujdesjen mjekësore dhe shëndetësore.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789994386026
Viti i botimit2006

450 Lekë

-25%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri përfshin: Manual për ndërhyrjen e shpejtë Këshilla për rastet urgjente Parandalim i sëmundjeve Përgjigje pikëpyetjeve mbi shëndetin

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages312
ISBN9789994386026
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfrim Tabaku