Medical Medium View larger

Medical Medium

Anthony William A-001938

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri “Medical Medium” paraqet një metodë avangarde e shërimit nga autori Anthony William. Zbulo çfarë fshihet pas çdo sëmundjeje dhe shëro mendjen dhe trupin

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216588

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Nëse jeni sëmurë dhe mjekët nuk e gjejnë dot shkakun e sëmundjes suaj, a do të prisni edhe 20 vite të tjera, përpara se shkenca të zbulojë shkakun e vërtetë të vuajtjes suaj dhe mënyrën për ta kuruar atë? A nuk është më me vlerë nëse dikush ju ndihmon që të shëroheni – tani?

Anthony William ndan njohuritë e tij revolucionare lidhur me arsyet e vuajtjeve tona dhe mënyrën se si të shërohemi nga më shumë se 20 sëmundjet më të përhapura:

• ADHD (mungesa e vëmendjes dhe hiperaktiviteti)

• Lodhja e gjëndrave mbiveshkore

• Autizmi

• Sëmundjet autoimune

• Sindroma e lodhjes kronike

• Depresioni dhe ankthi

• Diabeti

• Çrregullimet e tretjes

• Virusi epstein-barr

• Fibromialgia

• Sindroma e zorrës poroze

• Lupusi

• Sëmundja "Lyme"

• Simptomat e menopauzës

• Migrena

• Skleroza multiple

• Çrregullimi i stresit posttraumatik

• Artriti reumatoid

• Marramendja dhe tinitusi

• Etj.

“Vetëm pas tri minutash bisedë, Antoni e përcaktoi me saktësi problemin tim shëndetësor! Ai e di mirë se ç’thotë. Aftësitë e tij janë unike dhe mbresëlënëse. Libri i tij qartëson shumë nga sëmundjet, të cilave mjekët nuk dinë t’u japin shpjegim.”

- Dr. Alejandro Junger, mjek dhe shkrimtar librash mjekësorë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages338
ISBN9789928216588
Shtëpia botueseMedical Medium
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBlerta Toçilla
I ri1