Libri i dietave View larger

Libri i dietave

Hasan Bregu BOT0156

New product

Përshkrim i shkurtër 200 faqe me dieta të thjeshta e të personalizuara. Dieta bimore, të ekuilibruara, disintoksikuese, antialergjike.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000484
Viti i botimit2011

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dietat janë perceptuar si një farë universi misterioz, në të cilin shkenca e ide përgjithësisht të pranuara përzihen, shpesh me mendjelehtësi të tepruar. Ka nga të gjitha tipet, nga më të thjeshtat tek më të ndërlikuarat, secila me veçoritë, me meritat dhe me kontradiktat e veta.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages240
ISBN9789928000484
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHasan Bregu