Ora folese

BAO0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo ditë nise me këtë orë të zgjuar e shumëngjyrëshe. Vendose në kyçin e dorës dhe shtyp butonat për të dëgjuar tingujt qesharakë dhe meloditë. Ajo të mëson që të tregosh orën dhe njëkohësisht të kujton se çfarë ke për të bërë.

Më shumë detaje

488 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370170

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësoni orën me personazhet tanë! Së bashku me vizatimet shumëngjyrëshe, ora tregohet më së bukuri. Shihni se kur është ora për t’u zgjuar personazhet tanë, kur ata luajnë, të gjitha aktivitetet e tyre. Le të argëtohemi së bashku duke mësuar.

Të dhëna

Faqe10
ISBN9786082370170
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç