Mos ki frike, Nuk ke grip! Shiko më të madhe

Mos ki frike, Nuk ke grip!

BAO0065

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ju fëmijë do ta pëlqeni shumë këtë doktor. Ai është aq i dashur me pacientët e tij të vegjël. Ndihmojeni doktorin duke përdorur stetoskopin magjik.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370163

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ndihmojeni fëmijën tuaj të mësojë si të bëhet një doktor i vërtetë. Thojini JO frikës nga gripi, mësojeni fëmijën të përdorë stetoskopin. Mjafton ta dëgjojë me veshë dhe ta vendosë tek pacienti dhe ja, do e shohë diagnozën tak-fak. Tashmë fëmija juaj nuk do ta ketë më frikë doktorin.

Të dhëna

Faqe12
ISBN9786082370163
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç