Tableta e zgjuar

BAO0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo është një enciklopedi modern me një abletë inteligjente për fëmijët! Përmban njohuri interesante rreth kafshëve të fermës. Fëmijët mund ta heqin tabletën lehtësisht nga libri dhe mund të luajnë me të!

Më shumë detaje

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370156

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexoni dhe mësoni së bashku me fëmijët tuaj enciklopedinë e famshme moderne të tabletës inteligjente. Do të kënaqeni kur të shihni dhe ilustrimet shoqëruese për të mësuar më shumë rretrh kafshëve të fermës. Çfarë bën qeni në fermë? Si duket ai? Po macja ku po qëndron? A është afër lepujve të vegjël që brejnë karrotat me dhëmbët e tyre të fortë?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe14
ISBN9786082370156
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç