Reduced price! Shekulli i ri i politikës shqiptare View larger

Shekulli i ri i politikës shqiptare

Veton Latifi TO0117

New product

Përshkrim i shkurtër

Shekulli i ri i politikës shqiptare është ai lloj studimi në fushën politikës që synon të përpunojë, të identifikojë dhe pasqyrojë sa më objektivisht vlerat, parimet, filozofinë dhe kulturën politike shqiptare gjatë njëqind viteve të kaluara

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët264
ISBN9789994319930
Viti i botimit2014

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët264
ISBN9789994319930
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20