Cmim i reduktuar! Shekulli i ri i politikes shqiptare Shiko më të madhe

Shekulli i ri i politikes shqiptare

Veton Latifi TO0117

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shekulli i ri i politikës shqiptare është ai lloj studimi në fushën politikës që synon të përpunojë, të identifikojë dhe pasqyrojë sa më objektivisht vlerat, parimet, filozofinë dhe kulturën politike shqiptare gjatë njëqind viteve të kaluara

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319930

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe264
ISBN9789994319930
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20