Luani i Epirit Shiko më të madhe

Luani i Epirit

Spiro Mela TO0040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me saktësinë e një historiani dhe me mjeshtërinë e një shkrimtari, Spiro Mella na paraqet në plotërinë e tij Ali pashë Tepelenën

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994318896

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe224
ISBN9789994318896
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat14x20
PërkthyesiKristo Pulla, Foto Bixhili