Spiro Mela

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 125 Lekë 1 500 Lekë -25% Out of stock

  Me saktësinë e një historiani dhe me mjeshtërinë e një shkrimtari, Spiro Mella na paraqet në plotërinë e tij Ali pashë Tepelenën

  1 125 Lekë
  1 500 Lekë -25%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item