Ngritja dhe renia e rajhut te trete – vell. 1 View larger

Ngritja dhe renia e rajhut te trete – vell. 1

William Shirer A-003894

New product

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789992753552
Viti i botimit2019

3 000 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
ISBN9789992753552
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryEuropa
I ri1