Ngritja dhe renia e Rajhut te trete – vell. 2 View larger

Ngritja dhe renia e Rajhut te trete – vell. 2

William Shirer A-003895

New product

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789994332205
Viti i botimit2019

2 000 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
ISBN9789994332205
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryEuropa
I ri1