Cmim i reduktuar! Lëvizja studentore shqiptare, 1990-1991 Shiko më të madhe

Lëvizja studentore shqiptare, 1990-1991

DR. Llukman Halili SP0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lëvizja studentore shqiptare, 1990-1991. Origjinat historike dhe kontributi i saj gjatë transformimeve politike.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Princi
Fletët301
ISBN9789928428745

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët301
ISBN9789928428745
Titulli origjinalPrinci
RedaktoriEdvin Shvarc
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë