Krimet e medha te historise View larger

Krimet e medha te historise

ZEN0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Mata Harri, Rasputin, Rozenbergët, Banda e Bonosë, Xhek Kasapi, Çështja Drejfys... Ky është udhëtimi i jashtëzakonshëm në historinë e krimeve që sjellin Pierre Bellemare dhe Jean François Nahmias. Emrat e rrëfimeve më të mëdha kriminale të të gjithë kohërave janë të njohura. Por talenti alla Bellemare i tregimtarit më popullor francez ja sjell lexuesit si një përshtypje zbulimit për hetë të parë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN978999438113X
Viti i botimit2006

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages270
ISBN978999438113X
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitVlorë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHysen Sinani