Krimet e medha te historise Shiko më të madhe

Krimet e medha te historise

ZEN0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mata Harri, Rasputin, Rozenbergët, Banda e Bonosë, Xhek Kasapi, Çështja Drejfys... Ky është udhëtimi i jashtëzakonshëm në historinë e krimeve që sjellin Pierre Bellemare dhe Jean François Nahmias. Emrat e rrëfimeve më të mëdha kriminale të të gjithë kohërave janë të njohura. Por talenti alla Bellemare i tregimtarit më popullor francez ja sjell lexuesit si një përshtypje zbulimit për hetë të parë.

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN978999438113X

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe270
ISBN978999438113X
V. Bot2006
VendodhjaVlorë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHysen Sinani