Kongresi i Berlinit dhe shqiptaret

Gerald Duka NL0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Materiale të Ministrisë së Jashtme austriake për konferencën e paqes.

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MIRGEERALB
ISBN978 9928 07 374 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe150
ISBN978 9928 07 374 7
Titulli origjinalMIRGEERALB
RedaktoriNikoll Loka
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë