Mbreterit e vrare View larger

Mbreterit e vrare

Philippe Delorme FB0111

New product

Përshkrim i shkurtër Përse njerëzit kanë vrarë gjithmonë mbreterit e tyre? Mbretërit janë pasqyra, mbi të cilat një popull projekton vegimet dhe mllefet e tij, krenaritë dhe shpresat e tij.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
Fletët207
ISBN9783161484100

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët207
ISBN9783161484100
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiSkënder Shkupi